КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Сет додатоци за Nano Plus Чистач на подови

Photo
Video
-30%

Rovus Nano Plus Чистачот на подови ја користи моќта на пареата на многу висока температура, за да ја уништи нечистотијата, дамките и маснотијата, бактериите, микробите и вирусите при контакт, без штетни хемикалии, само со обична вода. Сега, искористете ја максималната моќ на апаратот со овој сет практични додатоци кој вклучува глава во форма на триаголник за тесни ќошеви и лизгач за теписи.

Rovus Сет додатоци за Nano Plus Чистач на подови

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 1.043,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Nano Plus Чистачот на подови ја користи моќта на пареата на многу висока температура, за да ја уништи нечистотијата, дамките и маснотијата, бактериите, микробите и вирусите при контакт, без штетни хемикалии, само со обична вода. Сега, искористете ја максималната моќ на апаратот со овој сет практични додатоци кој вклучува глава во форма на триаголник за тесни ќошеви и лизгач за теписи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пареа на висока температура која ќе ја исчисти секоја нечистотија

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови ја користи целосната моќ на пареата на висока температура и Nano технологијата за да го исчисти вашиот дом. Со допир на едно копче можете брзо и лесно да му обезбедите на вашето семејство, почиста и побезбедна средина само со обична вода.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

Достигнете ги ќошевите и тешко достапните места

Целосно искористете ја моќта на овој апарат, со помош на сетот додатоци кој вклучува два додатоци за брзо, ефикасно и безбедно чистење на домот со помош на пареата.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Глава за чистачот во форма на триаголник со кој ќе ги исчистите најтешко достапните места и ќошевите, без употреба не хемикалии. Идеален е за кујни, бањи и гаражи.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Лизгач за теписи во форма на триаголник со кој лесно ќе ги дезинфицирате и освежите теписите, каучите, душеците и материјалите, отстранувајќи ги дамките и мирисите од сите површини кои можат да издржат пареа на температура од 120°C.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star