КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Nano Навлажнувач - Сет резервни додатоци

Photo
Video

Rovus Nano Навлажнувачот на воздух создава оптимална средина за дишење, спречува сушење на воздухот кое може да ја иритира кожата, белите дробови, носот, грлото и усните, додека во исто време го одржува воздухот безбеден од прашина, бактерии, загадувачи и алергени. Сега, одржете го во беспрекорна форма, со овој сет кој содржи резервен сет Nano silver топчиња, филтер и подлога за испарување.

Rovus Nano Навлажнувач - Сет резервни додатоци
990,00 ден.
Stock: 8
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Nano Навлажнувачот на воздух создава оптимална средина за дишење, спречува сушење на воздухот кое може да ја иритира кожата, белите дробови, носот, грлото и усните, додека во исто време го одржува воздухот безбеден од прашина, бактерии, загадувачи и алергени. Сега, одржете го во беспрекорна форма, со овој сет кој содржи резервен сет Nano silver топчиња, филтер и подлога за испарување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почист, поздрав воздух, без иритации и сувост

Rovus Nano Навлажнувачот на воздух додава влажност во воздухот со цел да спречи негово сушење кој може да ја иритира и остари кожата, белите дробови, грлото и усните. Навлажнувачот е со 3-во-1 дизајн, со безбедноста на ум и паметна комбинација на технологии кои го обезбедуваат најчистиот и најсвежиот воздух за вас и вашето семејство.

Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Обновете го системот на секои шест месеци

Со тек на време, филтерот и подлогата за испарување која се наоѓа во срцето на навлажувачот ќе се затнат и ќе станат помалку ефикасни. Поради тоа, се препорачува да ги менувате на секои шест месеци и со тоа да имате почист, поздрав воздух во домот и канцеларијата.

Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Nano silver керамички топчиња и 360° подлога која испарува

Овој сет заменски додатоци е специјално дизајниран Rovus Nano Навлажнувачот за воздух и има две квалитетни компоненти:

  • Nano silver керамички топчиња кои ги уништуваат бактериите при контакт, ги острануваат загадувачите и го дезинфицираат воздухот со 99.9% ефикасност.
  • Подлогата која испарува 360° овозможува рамномерно распоредување на навлажнетиот воздух во собата, со цел да ви обезбеди удобност каде и да сте. Nano silver топчињата уништуваат 99% од бактериите и спречува таложење мувла и бигор. 
Rovus Nano Humidifier Replacement Set

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star