КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Robotic Vac&Mop Правосмукалка

Photo
Video

Вратете се во чист дом во овој 3-во-1 Robotic Vac&Mop. Чисти, всмукува и џогира автоматски. Напредната технологија за мапирање значи дека речиси целата површина ќе биде исчистена. Моќната батерија овозможува чистење до 2 часа, додека паметното полнење значи дека роботот ќе се врати кај својата станица кога батеријата е празна, а потоа ќе продолжи со чистењето кога ќе се наполни.

Rovus Robotic Vac&Mop Правосмукалка
22.990,00 ден.
Club5*: 19.990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Вратете се во чист дом во овој 3-во-1 Robotic Vac&Mop. Чисти, всмукува и џогира автоматски. Напредната технологија за мапирање значи дека речиси целата површина ќе биде исчистена. Моќната батерија овозможува чистење до 2 часа, додека паметното полнење значи дека роботот ќе се врати кај својата станица кога батеријата е празна, а потоа ќе продолжи со чистењето кога ќе се наполни.

Дознајте повеќе
Детали за производот
Rovus Robotic Vac&Mop

3-во-1 правосмукалка за идеално чисти подови

Вратете се во чист дом во овој 3-во-1 Robotic Vac&Mop. Чисти, всмукува и џогира автоматски. Напредната технологија за мапирање значи дека речиси целата површина ќе биде исчистена. Моќната батерија овозможува чистење до 2 часа, додека паметното полнење значи дека роботот ќе се врати кај својата станица кога батеријата е празна, а потоа ќе продолжи со чистењето кога ќе се наполни.

3 функции за чистење на секоја површина:

 • Исчистете ги сите нечистотии
 • Правосмукалка со моќ на всмукување до 1200 Pa
 • Џогирање со вода за отстранување на тврдокорните дамки

Работи на секоја подлога, килими, плочки, паркет, ламинат,...

Rovus Robotic Vac&Mop

Паметна Smart технологија

 • 8cm

  Rovus Robotic Vac&Mop

  Има висина од само 8 см. и лесно моѓе да ги исчисти и најнедостапните места.

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Паметниот робот-правосмукалка ја мапира подлогата за чистење и го чисти секој дел од подот.

Чисти лесно и едноставно

Големите тркала овозможуваат правосмукалката да се качи и на теписи со висина до 1,5 см. Сензорите даваат сигнал кога тој се наоѓа на друга површина и доколку е потребно да се промени функцијата.

Smart сензорите не дозволуваат роботот да падне по скали.

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Чистење различни површини

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Застанува пред скали

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Избегнува препреки

Можност за целосно програмирање и закажување на чистењето

Дополнително добивате и далечинки управувач со кој лесно можете да програмирате некој аод 7 различни модули за чистење.

Rovus Robotic Vac&Mop

Чистење до 2 часа

Моќната батерија овозможува чистење до 2 часа, додека паметното полнење значи дека роботот ќе се врати кај својата станица кога батеријата е празна, а потоа ќе продолжи со чистењето кога ќе се наполни.

Rovus Robotic Vac&Mop

Двојна филтрација за чист воздух

Правосмукалката има двоен филтер и HEPA филтер кои работат истовремено за да ги одржуваат подовите чисти а воздухот прочистен од алергени.

2-во-1 резервоар кој собира 220мл. вода и 230мл. нечистотии, кој лесно се вади и се чисти..

Rovus Robotic Vac&Mop
Дополнителни информации

Сетот се состои од:

 • Robotic Vac & Mop апарат
 • Станица за полнење на батеријата
 • Адаптер
 • Далечински управувач
 • Четка за чистење
 • 1 пар дополнителни странични четки
 • 2 крпи за џогирање
 • 2во1 контејнер за течност & прашина
Rovus Robotic Vac&Mop

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star