КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Spray Mop Plus Сет додатоци

Photo
Video

Овој сет додатоци е совршен за Rovus Spray Mop Plus Џогерот. Со него, можете да ја продолжите употребата и да чистите уште повеќе површини, со повеќе контрола. Сетот вклучува 2 различни видови додатоци: за секојдневно чистење и за чистење на тврдокорни дамки. Сега, можете да се справите и со најтврдокорните дамки, без наведнување.

Rovus Spray Mop Plus Сет додатоци
490,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Овој сет додатоци е совршен за Rovus Spray Mop Plus Џогерот. Со него, можете да ја продолжите употребата и да чистите уште повеќе површини, со повеќе контрола. Сетот вклучува 2 различни видови додатоци: за секојдневно чистење и за чистење на тврдокорни дамки. Сега, можете да се справите и со најтврдокорните дамки, без наведнување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совладајте го било кој неред - од лесни до најтврдокорни дамки

Rovus Spray Mop Plus Сетот додатоци ви носи дополнителна функционалност на вашиот Rovus Spray Mop Џогер Plus и ви помага да го одржувате домот почист со помалку труд и за помалку време.

Сетот вклучува два различни видови додатоци, специјално дизајнирани да одговораат на овој џогер и да се справат со различни видови нечистотии: 4 додатоци за секојдневно чистење кои се помеки, за чистење на полесни дамки и 2 потврди додатоци за потврдокорни дамки. 

Чист под без наведнување и ризик од болки или повреда

Изработени се од долготраен полиестер и најлон, овие додатоци лесно се прикачуваат на џогер и го прават чистењето на домот лесно и брзо. 

The Rovus Spray Mop Plus Сетот додатоци нуди брзо и доверливо решение на многу проблеми во чистењето на домот.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star