КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Dolce креветот е висококвалитетна, премиум рамка за кревет, во темно сива боја. Навистина е лесна за склопување и нема да испушта никаков звук. Достапна е во 4 стандардни димензии: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 см. 2 години гаранција.

Dolce Premium Кревет
31.990,00 ден.
Stock: 3
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Dolce креветот е висококвалитетна, премиум рамка за кревет, во темно сива боја. Навистина е лесна за склопување и нема да испушта никаков звук. Достапна е во 4 стандардни димензии: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 см. 2 години гаранција.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Претворете ја спалната соба во хотел со 5 ѕвезди

Без разлика дали сте редовен гостин во скапи хотели или тоа е само желба, сега, можете да ја имате истата луксузност во вашата спалната соба. Креветот е централен елемент во спалната соба и покрај квалитетот, не треба да го занемарите и дизајнот. Dolce креветот има модерен дизајн со висока рамка и луксузно поставување покриено со висококвалитетен материјал.

Модерен изглед

Бојата и дизајнот го прават изгледот на креветот да биде минималистички, а доколку тоа не ви се допаѓа, можете да го комбинирате со виолетова, тиркизна, светло розева или жолта боја за потопол изгед. Рамката стои на ногарки со висина од 4см со иста боја, за подобра циркулација и посвежа околина за спиење.

Слатки соништа, цела ноќ

Како што ветува и името, на Dolce креветот, ќе ги сонувате најслатките соништа цела ноќ, без бучава додека се вртите. Рамката е изработена од иверица со полиуретанска пена и покриена со полиестер со највисок квалитет. За максимална удобност, можете да изберете од 4 стандардни димензии кои ќе одговараат на вашиот стар душек или можете да си изберете нов: 90x200 см, 140x200 см, 160x200 см и 180x200 см. Креветот има 2 години гаранција.

Dormeo Dolce Premium Grey

Максимална стабилност завиткана во луксузен изглед

Dolce креветот ви носи ново парче луксузност во спалната соба и е нависина лесен за склопување. Само зашрафете ги 4-те делови на креветот. За максимална стабилност, додадовме централна поддршка за поголемите димензии од креветот (140, 160, 200 x 200) за цврсто да ги држи летвичките и душекот.

198/178/158/108 cm

106 cm

223 cm

30 cm

22 cm

4 cm

Dormeo Dolce Premium Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Premium Grey
Дополнителни информации

Пакување

Dolce креветот е спакуван во 2 пакувања. Лесно и едноставно за транспорт.

Забелешка: летвички и кревет не се вклучени.

Технички карактеристики
Димензија Достапно е во 4 стандардни димензии: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 см.
Дормео програма дневна соба
Материјал 100% polyester

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star