КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

21-30 of 97

 • Интересни работи кои можете да ги правите додека врне

  Сончевите и топли денови се фантастични, нели? Но, бидејќи летото ни помина а есента е веќе започната, сите сме свесни дека ќе има и денови во кои времето нема да биде убаво. Дождливите денови навистина го расипуваат вашето расположение, особено затоа што нема речиси ништо возбудливо што може да го правите. Ние имаме решение – 8 интересни предлози за активности кои можете да ги правите на дождливи денови.

 • Како Вашето бебе да спие цела ноќ

  Им се случува на сите родители – толку сте уморни што можете да заплачете, но бебето повторно плаче и морате да излезете од под покривачот, за да отидете да го смирите. Секако, не постои магичен лек што може да ја поправи оваа состојба, но можете да влијаете врз навиките на Вашето бебе за ваквите нешта да се случуваат што поретко.

 • Совети за сексуален живот во текот на бременоста и потоа

  Со бременоста се менуваат многу нешта во животот. Почнувајќи од телото на трудницата, па сè до односот помеѓу партнерите. Но, едно нешто што бременоста не треба и не смее да промени е сексуалниот живот. Потребно е само мало прилагодување.

 • Како да напишете CV за плата од 1000 евра

  За да можете да пишувате неопходно е да сте добро наспани и концентрирани. Искористете го утрото и наспијте се до максимум. Спиење можете да вежбате и од дома, а онлајн апликацијата на Дормео е сега отворена. Платата е 1000 евра за 1 ден спиење.
 • Како да ги симнете последните 5 килограми

  Дали размислувате да се предадете? Доволно сте ја намалиле телесната тежина, но полека вагата заглавила на еден број и веќе не се симнува... Можеби сте поблиску до целната тежина отколку што мислите!

 • Заштитете ги своите деца за време на празниците

  За време на новогодишните и божиќните празниците се случуваат многу нешта, постојано брзате да направите нешто или да отидете некаде и лесно може да се случи да заборавите некои важни детали. За да сте сигурни дека соодветно ќе ги заштитите своите деца, посветете внимание на следниве нешта.

 • 6 идеи за здрави подароци

  Има ли подобар начин да им покажете на најблиските дека се грижите за нивното здравје, отколку преку подароците за Нова година? Ако немате идеја за таков подарок, погледнете ги нашите предлози.

 • Како правилно да го воспитате својот син

  Воспитувањето на момчињата и девојчињата е различно. Кога станува збор за момчињата, татковците треба да посветат повеќе внимание, за правилно да го воспитаат својот син, иако мајките секогаш ќе бидат попосветениот родител.

 • Колку е платена работата од соништата?

  Сонуваме да бидеме платени барем 5, 10, 20 илјади денари на ден... Но, оваа година Дормео бара Спијач и го плаќа неверојатни 1.000 евра за еден ден спиење! Најдоброто од тоа е што на оваа работна позиција се одмарате и спиете како никогаш до сега!

 • ПРОСЛАВЕТЕ ГО СО НАС РОДЕНДЕНОТ НА ДОРМЕО

  Оваа година, Дормео го слави својот 20ти роденден и по тој повод, организираме натпревар со најубавите подароци – Дормео Бувчињата!

  Во текот на целиот месец август, испраќајте ни фотографии од вашите мали девојчиња и момчиња со нивните Дормео бувчиња. Потоа, следува гласање во кое, со ваша помош, ќе ги избереме најинтересните фотографии!

  Избраните добитници, вкупно 5, ќе добијат по едно Дормео Бувче (големо) по избор, а имаме и подароци – Мини Бувчиња (по избор) за 10 гласачи кои ќе бидат избрани по случаен избор!