КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Dormeo
Тест период*
Dormeo
Гаранција за квалитет*
Dormeo
Изработени во ЕУ

Проблемите со спиењето имаат лице. Вашето лице!

Факт: 1 од 3 лица не спие доволно. Дали и вие сте еден од нив? Реагирајте веднаш, пред да почнете да страдате од некои сериозни здравствени последици.

Пронајдете кои се вашите проблеми и најдете го решението

НАЈДОБРИ РЕШЕНИЈА ЗА БОЛКИ ДОДЕКА СПИЕТЕ

Дали знаевте дека 70% од луѓето страдаат од болки во грбот за време на спиењето? Останати вообичаени болки се во вратот и рамената, уморни и згрчени мускули, како и главоболки. Често тие се резултат на нашиот начин на живот и несоодветна површина за спиење. Погледнете што можете да направите за да ги спречите овие проблеми.

8x ПОГОЛЕМ ПРОТОК НА ВОЗДУХ

-20%

Од 26.990 ден.

Од 21.592 ден.

Најдобра перница за болка во вратот

-40%

1.990 ден.

1.190 ден.

Удобно и неверојатно меко

-42%

Од 4.980 ден.

Од 2.890 ден.

Максимална удобност

-50%

Од 7.980 ден.

Од 3.990 ден.

НАЈДОБРИ РЕШЕНИЈА ЗА БРЗО ЗАСПИВАЊЕ

Деновите со разни настани, исполнети со задолженија, задачи и стресни работи, возење до работа и назад, апсолутно не ви помагаат да заспиете побрзо кога одите во кревет. Исто така, ако пак имаме помалку обрски да направиме, може да резултира на ист начин - да не можеме да заспиеме. Затоа, неопходно е да се опуштите и да го подготвите телото и умот да се подготват за одмор.

Удобно вежбање

-50%

Од 7.980 ден.

Од 3.990 ден.

Извонредно мек и пријатен

-40%

Од 3.580 ден.

Од 1.990 ден.

За спиење во секоја положба

-33%

2.990 ден.

1.990 ден.

Најудобен душек

-15%

Од 15.990 ден.

Од 13.592 ден.

НАМАЛЕТЕ ГО СТАНУВАЊЕТО ВО ТЕКОТ НА НОЌТА

Најдобар душек за болки во грбот

-15%

Од 23.990 ден.

Од 20.392 ден.

Единечна или двојна димензија

-42%

Од 4.980 ден.

Од 2.890 ден.

меки микровлакна

-35%

1.990 ден.

1.290 ден.

8x ПОГОЛЕМ ПРОТОК НА ВОЗДУХ

-20%

Од 26.990 ден.

Од 21.592 ден.

НАУЧЕТЕ ЗА НЕСПИЕЊЕТО

меки микровлакна

-35%

1.990 ден.

1.290 ден.

Мек и пријатен јорган

-40%

Од 3.580 ден.

Од 1.690 ден.

Неверојатна удобност

до -58%

Од 3.980 ден.

Од 1.690 ден.

максимална удобност

-50%

Од 4.980 ден.

Од 2.490 ден.

СОВЕТИ ЗА ДА ГО НАДМИНЕТЕ НЕДОСТАТОКОТ НА СОН И ГО ПОДОБРИТЕ ВАШИОТ ЖИВОТ

ПОТРЕБНА ВИ Е ПОМОШ ПРИ ОДЛУЧУВАЊЕ?

Ние сме постојано тука за да ги одговориме сите ваши прашања

 • Dormeo

  РАЗГОВАРАЈТЕ СО НАС

  Нашата служба за грижа за коросиници е подготвена за сите ваши прашања.

 • Dormeo

  ЈАВЕТЕ НИ СЕ

  Нашите експерти за спиење се тука да ви помогнат да го пронајдете душекот од вашите соништа. Јавете се на 02/3094-552

 • Dormeo

  ПОГЛЕДНЕТЕ ВО ПРОДАВНИЦА

  Разгледајте ги сите наши производи во некоја од нашите продавници.